ویدیوی جدیدی از فیلم سینمایی Ad Astra با بازی برد پیت منتشر شد

به تازگی والت دیزنی و فاکس قرن بیستم تبلیغ تلویزیونی از فیلم سینمایی Ad Astra با بازی برد پیت (Brad Pitt) را منتشر کرده اند که در ادامه این پست می توانید این ویدیوی زیبا را تماشا کنید.

اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی Ad Astra (سفر به سوی ستارگان)  با بازی برد پیت مدتی پیش توسط کمپانی فاکس قرن بیستم و والت دیزنی منتشر شد. در اولین تریلر این فیلم علمی تخیلی ما شاهد اولین تصاویر رسمی بودیم و با فضای این فیلم آشنا شدیم. حال در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شده که یک دقیقه زمان دارد. بیشتر تصاویری که شما در این تریلر مشاهده می کنید در تیزر تریلری که پیش تر منتشر شده بود، دیده شده است. اما این ویدیو حاوی تصاویر جدیدی نیز است. در ادامه شاهد ویدیوی جدید هستید:

[videoStart_12759_videoEnd]

فیلم Ad Astra قرار است داستان روی مک‌ براید با بازی برد پیت را روایت کند. روی مک‌براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در ماموریتی یک‌ طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌ هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری طولانی و پر خطر را آغاز کند تا دلیل شکست پدرش را متوجه شود و همچنین چیزی را که در حال تهدید حیات زمین است، نیز پیدا کند. برد پیت، تامی لی جونز، لیو تایلر، روث نگا، دونالد ساترلند، جیمی کندی، جان فین، لیسا همیلتون، جان اورتیز، کیمبرلی الیز و بابی نیش، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ad Astra حضور دارند. کارگردانی این فیلم بر عهده جیمز گری، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم The Lost City of Z (شهر گمشده زی)، فیلم The Immigrant (مهاجر)، فیلم Two Lovers (دو عاشق) و فیلم We Own the Night (شب مال ماست)، بوده است. فیلم سینمایی Ad Astra در تاریخ 20 سپتامبر 2019 (29 شهریور 1398) اکران خواهد شد.

دیدگاه شما