اندی موشیاتی: برنامه ای برای ساخت قسمت سوم فیلم ترسناک IT وجود ندارد

در جدیدترین اخبار اندی موشیاتی (Andrés Muschietti) کارگردان فیلم سینمایی IT: Chapter 2 (آن: قسمت 2) گفته که برنامه ای برای ساختن قسمت سوم این فیلم ترسناک ندارد. برای اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با ما همراه باشید.

سه روز دیگر تا اکران فیلم  It: Chapter 2  باقی مانده است و ما به زودی شاهد اکران یکی از بهترین فیلم های ترسناک سال 2019 خواهیم بود. قسمت اول این فیلم در زمان اکرانش توانست رکوردهای جدیدی را ثبت کند و فروش بسیار خوبی داشته باشد. حال نیز که سه روز تا اکران قسمت دوم این فیلم ترسناک باقی مانده است، کارگردان این فیلم یعنی، موشیاتی در رابطه با ساختن دنباله این فیلم گفته که فعلا هیچ برنامه ای برای ساخت دنباله این فیلم وجود ندارد. باربارا موشیاتی که وظیفه تهیه کنندگی را در فیلم It: Chapter 2 برعهده داشته است، این خبر را تایید کرده و گفته که اقتباس از روی رمان It اثر استیون کینگ، کامل شده و آن‌ ها تمام این کتاب را در دو قسمت به تصویر کشیده‌ اند. اندی موشیاتی در ادامه گفت که برای ادامه داستان ایده هایی دارد ولی فعلا برنامه ای برای ساخت It: Chapter 3 وجود ندارد. موشیاتی گفت:

یک افسانه کامل و جذاب در کتاب وجود دارد. افسانه‌ها همیشه فرصت‌های جدیدی را برای کاوش و بررسی ایجاد می‌کنند. این موجود چندین میلیون سال است که در زمین حضور داشته و او صدها سال است که هر ۲۷ سال یکبار با انسان‌ها در تماس بوده است. بنابراین شما می‌توانید مقداری پتانسیلی داستانی را در اینجا تصور کنید که وجود دارد. همیشه فکر کردن در مورد کاوش و بررسی این اساطیر برای من هیجان‌انگیز بوده، اما در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت این فیلم در جدول برنامه‌های استودیو وجود ندارد.

جسیکا چستین، جیمز مک‌ آووی، بیل هیدر، جیمز رانسون، اندی بین، آیزاها مصطفی، جی رایان، تیچ گرانت، زاویر دولان، ویل بینبرینک، جس ویکسلر، جیدن لیبرهر، سوفیا لیلیس، جرمی ری تیلور، فین ولفهارد، چوسن جیکوبز، وایات اولف، جک دیلان گریزر و بیل اسکارشگورد در نقش دلقک شیطانی پنی وایز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم It: Chapter 2 حضور دارند. فیلم ترسناک IT: Chapter 2 در تاریخ 6 سپتامبر (۱۵ شهریور) بر روی پرده های سینما می رود. مدتی پیش قسمت دوم فیلم IT برای منتقدان به نمایش درآمد که بسیاری از آنها این فیلم را نسبت به نسخه اول خود ضعیف تر دانسته بودند. شما برای دانلود فیلم ترسناک می توانید از بخش دانلود فیلم سینمایی در وب سایت ما استفاده کنید.

دیدگاه شما