تاریخ اکران فیلم Godzilla vs Kong عقب افتاد

طبق جدیدترین اخبار سینمای هالیوود کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران فیلم مورد انتظار Godzilla vs Kong (گودزیلا: پادشاه هیولاها) را عقب انداخته است. 

چند هفته پیش اکران فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها) در سینمای آمریکا آغاز شد و ما شاهد افتتاحیه ضعیفی بودیم. این فیلم که محصولی از کمپانی برادران وارنر است،تاکنون 292.2 میلیون دلار در کل دنیا فروش داشته که 78.5 میلیون دلار آن مربوط به فروش در آمریکای شمالی است. حال طبق تازه ترین اخبار اکران فیلم Godzilla vs Kong (گودزیلا علیه کونگ) ممکن است با یک تاخیر مواجه شود. در حاشیه کنفرانس PGA، توبی امریش، رئیس برادران وارنر، گفت که آن‌ ها تعهد دارند که بهترین فیلم را به طرفداران ارائه دهند و به همین منظور ممکن است که این فیلم در تاریخ دیگری در طول سال منتشر شود تا فیلمی با نمره A+ را به طرفداران ارائه دهند. بنظر می رسد که علت این تاخیر مربوط به فروش بسیار ضعیف Godzilla: King of the Monsters بوده است. با این حال، امریش اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشته و فیلم Godzilla vs Kong در حال حاضر قرار است در تاریخ 22 می 2020 (2 خرداد 1399) اکران شود.

میلی بابی براون در نقش مدیسون راسل، کایل چندلر در نقش مارک راسل و جانگ زئی در نقش دکتر چن، الکساندر اسکارشگرد، ایزا گونزالس، ربکا هال، دمیان بیچیر، دانای گوریرا، برایان تایری هنری، جولیان دنیسون، فرانسیس مک دورمند، لنس ردیک، جسیکا هنویک، شون اوگوری و وان مارتن، دیگر بازیگران جدیدی هستند که در فیلم Godzilla vs Kong حضور دارند.

دیدگاه شما