حضور چند بازیگر در فیلم Jurassic World 3 تایید شد

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت یونیورسال پیکچرز حضور چند بازیگر را در فیلم مورد انتظار Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک ۳) تایید کرده است. در ادامه این خبر با ما همراه باشد.

در سال 96 بود که به صورت رسمی اعلام شد که قرار است فیلم Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک ۳) ساخته شود. در خرداد امسال خبری منتشر شد مبنی بر اینکه در این فیلم قرار است شاهد بازگشت سم نیل، بازیگر نقش دکتر آلن گرانت، لورا درن، بازیگر نقش الی ساتلر و جف گلدبلوم، بازیگر نقش یان مالکوم، سه بازیگر فیلم Jurassic Park (پارک ژوراسیک) در قسمت سوم فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) باشیم. حال در تازه ترین اخبار به صورت رسمی بازگشت این بازیگران تایید شده است. صفحه رسمی مجموعه دنیای ژوراسیک در توییتر با انتشار توییتی اعلام کرد که سه شخصیت آلن گرانت، الی ساتلر و یان مالکوم قرار است در فیلم Jurassic World 3 حضور داشته باشند که بازیگران اصلی نقش این سه شخصیت را بار دیگر بازی خواهند کرد.

از طرفی دیگر کالین ترورو در مصاحبه ای که به تازگی داشته این خبر را تایید کرده است. هنوز به صورت رسمی فهرست کامل بازیگران فیلم Jurassic World 3 اعلام نشده است ولی انتظار می رود که شاهد بازگشت بازیگرانی چون کریس پرت (Chris Pratt) و برایس دالاس هاوارد نیز باشیم. گفته شده که فیلم Jurassic World 3 قرار است در تاریخ 11 ژوئن 2021 (21 خرداد 1400) بر روی پرده های سینما برود. کارگردانی فیلم Jurassic World 3 بر عهده کالین ترورو، کارگردان فیلم Jurassic World، خواهد بود و علاوه‌بر این، او به‌همراه امیلی کارمایکل، نویسنده فیلم Pacific Rim: Uprising (پاسیفیک ریم: طغیان) وظیفه نوشتن فیلمنامه دنیای ژوراسیک 3 را نیز بر عهده دارد.

دیدگاه شما

۱دیدگاه ارسال شده
ابر
ابر
2 سال پیش

ای جان

|