مهران مدیری و جواد رضویان قرار است برای تلویزیون سریال بسازند

طبق تازه ترین اخبار تلویزیون ایران، مهران مدیری، جواد رضویان و حسن فتحی قصد ساختن سریالی جدید را دارند. این سریال بر خلاف بیشتر کارهای مدیری، قرار است برای تلویزیون ساخته شود. 

در جدیدترین اخبار حسین کرمی مدیر سیما فیلم وابسته به صدا و سیما از ساخت سریال های جدید مهران مدیری، جواد رضویان و حسن فتحی برای تلویزیون خبر داده است و از شبکه نمایش خانگی نیز انتقاد کرده است. کرمی در گفت‌ و گو با تسنیم درباره همکاری مدیری با تلویزیون توضیح داده:

با مهران مدیری توافق اولیه بر سر ساخت یک سریال 30 قسمتی انجام شده است. البته برنامه «دورهمی» هم امیدواریم هرچه زودتر روی آنتن برود که جزئیات بیشتر آن را شبکه نسیم اعلام خواهد کرد. از طرفی دیگر امیدواریم ساخت این سریال 30 قسمتی هرچه زودتر مهیای تصویربرداری و ساخت بشود تا بعد از مدت‌ها کار دیگری به عنوان کارگردان سریال تلویزیونی، مردم از مهران مدیری ببینند.

این مدیر صدا و سیما همچنین از ساخت سریال «نیوجرسی» خبر داده و گفته است:

سیامک انصاری و جواد رضویان پروژه‌ای تعریف کردند و در حال نگارش هستیم و برآورد تولید آن نیز تعیین شد. نام موقت این سریال تلویزیونی «نیوجرسی» است. ماجرای این سریال به بلوک‌های سیمانی شهرداری‌ها برمی‌گردد که جلوی مغازه‌هایی می‌گذارند مالیات و عوارض نمی‌دهند. دغدغه اصلی این سریال، مسائل شهری است و اگر مشکلی پیش نیاید هرچه زودتر جلوی دوربین برود.

کرمی در پاسخ به سوالی درباره همکاری حسن فتحی با تلویزیون بعد از سریال «شهرزاد» از وضعیت سریال‌های شبکه نمایش خانگی انتقاد کرده و آن را باعث تضعیف تلویزیون دانسته است:

حسن فتحی با ما قراردادی داشت ولی کار نمایش خانگی را در نظر دارد که باعث شده فرصت نکند به اجرای تعهد ما برسد. قرارداد بستیم و نام آن «ده پهلوان» است. واقعاً کار شبکه نمایش خانگی یک جریانی شده که متأسفانه در فضای تولید، تأثیر منفی از جهت نرخ و قیمت عوامل گذاشته و باعث شده آدم‌ های آموزش دیده که برای تلویزیون کار می‌ کردند به این سمت و سو بروند. این ظرفیت‌هایی که تلویزیون می‌توانست با آن‌ها بهتر دیده شود را شبکه نمایش خانگی تضعیف کرده است. این رقابت جدی است اما در آنجا پول و امکانات بیشتری وجود دارد.

دیدگاه شما