ویدیوی جدیدی از فیلم مورد انتظار Alita: Battle Angel منتشر شد

در جدیدترین اخبار، ویدیوی جدیدی از فیلم مورد انتظار Alita: Battle Angel منتشر شده است که در ادامه این پست شاهد آن خواهید بود. 

ویدیوی جدیدی از فیلم مورد انتظار Alita: Battle Angel منتشر شد

در تازه ترین اخبار ویدیوی جدیدی از فیلم Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) منتشر شده است که در آن شاهد نبرد آلیتا در دنیای زیرین هستیم. چند روز پیش خبری منتشر شد که در آن درجه سنی فیلم Alita: Battle Angel مشخص شده بود و به همراه آن ویدیویی منتشر شده بود که در آن شاهد تمرین کردن آلیتا بودیم. حال در تازه ترین اخبار، ویدیویی جدید با نام Underworld (جهان زیرین) منتشر شده که در آن شاهد نبرد آلیتا با بازی رزا سلزار، با گرویشکا که یک سایبورگ است، هستیم. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

[videoStart_11603_videoEnd]

همچنین کمپانی فاکس قرن بیستم در نظر دارد در روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن)، فیلم Alita: Battle Angel را به صورت مجانی و بسیار محدود در برخی از سینماهای آمریکا برای طرفداران نمایش دهد. این فیلم به تازگی درجه سنی PG-13 از انجمن سینمایی آمریکا که با نام MPAA نیز شناخته می‌شود، را دریافت کرده است. رزا سلزار، کریستف والتس، ماهرشالا علی، جنیفر کانلی، اد اسکرین، لانا کاندر، میشل رودریگز، جکی ارل هیلی، ایزا گونزالس، کین جانسون، جرج لندبورگ جونیور و مارکو زارور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Alita: Battle Angel حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده رابرت رودریگز بوده است و جیمز کامرون نیز به‌عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور دارد. این فیلم اقتباسی از یک مانگا ژاپنی به‌نام Battle Angel Alita (آلیتا فرشته جنگ) اثر یوکیتو کیشیرو است. فیلم Alita: Battle Angel در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (۲۵ بهمن ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

دیدگاه شما

۱دیدگاه ارسال شده
احمد عابدی
احمد عابدی
2 سال پیش

سلام خدایش توی این مدت یه فیلم درست حسابی خوب ندیدم اکثرا فیلم های داستان های حوصله سر بر و ریتم کند شعضیف مواجه بودیم ...تاریخ انتشار کیفت بلوری فیلم اکوامن را هم اعلام کتید .... واقعا سینما هالیود سال 2018 به غیر از فیلم های مارول و دی سی و چند فیلم درام عاشقانه خوب بیقه فیلم های که منتشر کرده اکثرا اشغال چرت و پرت بودش ادم بروز تحمل میکنه که تا اخر فیلم بینیه وسط فیلم قطع میکنی از بس موضوع و فضایی فیلم ها تکراری کسل کننده چرت هستش ...میل به دیدن نداره ....امیدواریم سال 2019 فیلم های ابر قهر مانی و فیلم های با کیفیت بالا تری مواجه بشیم .... این فیلم قرار بود سال 2018 اکران بشه اخر انتظار کشیدم اخرم شد تاریخ اکرانش به 2019 واقعا فیلم مورد انتظاری هستش ....ارزش انتظار کشیدن را داره .....

|