پیتر جکسون علاقه ای به کارگردانی فیلم Aquaman نداشته است

طبق تازه ترین اخبار، کارگردان سه گانه ارباب حلقه ها، پیتر جکسون اعلام کرده که 2 بار پیشنهاد کارگردانی فیلم سینمایی Aquaman را رد کرده است. برای خواندن صحبت های جکسون با ما همراه باشید.

فیلم Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان، سال گذشته اکران شد و توانست فروش بسیار موفق 1 میلیارد و 147 میلیون دلاری را داشته باشد. آکوامن نتوانست نظر منتقدان را چندان جلب کند و نمرات متوسطی دریافت کرد. در تازه ترین اخبار بنظر می رسد که ممکن بود فرد دیگری کارگردانی Aquaman  را بر عهده بگیرد. پیتر جکسون در مصاحبه با امپایر اعلام کرد که به او دو بار پیشنهاد کارگردانی فیلم آکوامن داده شده و او هر دو بار این پیشنهاد را رد کرده است. جکسون گفت:

کوین سوجیهارا، مدیر عامل سابق برادران وارنر، به من گفت که به پروژه آکوامن علاقه داری؟ و من در جواب نه گفتم. ۶ ماه بعد او دوباره همین سوال را از من پرسید و من دوباره به او جواب منفی دادم و گفتم که قبلا این موضوع را به شما گفته بودم. من یک فرد علاقه‌مند به مجموعه‌های ابرقهرمانی نیستم. من کتاب‌های تن تن را خوانده‌ام و کار کردن روی این فیلم‌ها برای من سخت است. من فقط کارهایی را می‌خواهم انجام دهم که به آن علاقه زیادی داشته باشم.

جکسون مدتی است که در حال تولید یک مستند جدید در مورد گروه معروف The Beatles (بیتل‌ها) است. او میگوید:

من واقعا فکر نمی‌ کنم که بتوانم تا یک تا دو سال آینده فیلم سینمایی دیگری را کارگردانی کنم. 

سال گذشته شایعه‌ای منتشر شد که طبق آن، برادران وارنر به جکسون کارگردانی فیلمی از دنیای DC را پیشنهاد کرده بود. با این حال، پروژه سینمایی بعدی جکسون مشخص نیست و او ممکن است در نهایت بار دیگر ساخت فیلم تن تن را از سر بگیرد،

دیدگاه شما