اولین تریلر فصل هفتم سریال Arrow منتشر شد

به تازگی اولین تریلر از فصل هفتم سریال Arrow (کماندار) منتشر شده که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید.

در جدیدترین اخبار شبکه CW اولین تریلر فصل هفتم سریال Arrow (کماندار) را منتشر کرده که در آن الیور کوئین در حال تجربه کابوس آمریکایی است. اولین تریلر فصل هفتم این سریال در نمایشگاه  کامیک کان سن دیگوی 2018 منتشر شده که نشان می‌دهد در طول یک سال گذشته از اتفاقات پایانی فصل ششم، چه اتفاقاتی برای الیور کوئین با بازی استیون امل، رخ داده است. در پنل این سریال در نمایشگاه کامیک کان شاهد بازگشت شخصیت‌های جدید بودیم و همچنین در مورد شخصیت‌های شرور و منفی جدید سریال نیز صحبت شد.

در این تریلر، الیور در زندان Slabside Maximum Security حضور دارد و در طول آن شاهد شخصیت‌هایی چون برنز تایگر با بازی مایکل جی وایت، درک سمپسان با بازی کودی گرت رونلز و دنی بریکول با بازی وینی جونز هستیم که این سه شخصیت، شخصیت‌های شرور و منفی فصل هفتم سریال Arrow در زندان هستند که در نظر دارد تا از الیور انتقام بگیرند و در برخی از صحنه‌های تریلر شاهد تلاش آن‌ها برای قتل او نیز هستیم. پخش فصل هفتم سریال Arrow از تاریخ ۱۵ اکتبر امسال (۲۳ مهر) از شبکه CW آغاز خواهد شد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

[videoStart_3661_videoEnd]

دیدگاه شما

۵دیدگاه ارسال شده
زهرا
زهرا
2 سال پیش

این سریال عااالیه .تاریخ فصل جدیدش کیه؟

|
pouria
pouria
مدیر کل
2 سال پیش

سلام دوست عزیز ، خبر رو کاملا مطالعه کنید نوشته شده همه چیز

|
erfan
erfan
کاربر
2 سال پیش

من هنوز این سریال رو ندیدم پس نظری هم ندارم در ضمن اقا امین عکس لوگان که رو پرفایلتون بود بهتر بود و اینکه سه تا خبر تپ منتشر شده تو کمیکان که بهتره قرار بدین یکی تریلر شزم دومی تریلر اکوامن و سوم اخراج شدن جیمز گان کارگردان نگهبانان کهکشان با ارزوی موفقیت برای سایتتون

|
Amin
Amin
مدیر کل
2 سال پیش

عرفان عزیز اون خبر آمده هستش و به زودی منتشر میشه در رابطه با عکس پروفایل هم باید بگم که حق با شماست

|
erfan
erfan
کاربر
2 سال پیش

اختیار دارید :]

|