تریلر رسمی فصل دوم سریال تحسین شده Big Little Lies منتشر شد

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه HBO تریلر رسمی فصل دوم سریال تحسین شده Big Little Lies را منتشر کرده که در ادامه این پست می توانید آن را تماشا کنید.

Big Little Lies (دروغ‌های کوچک بزرگ) یک سریال درام براساس رمانی به‌همین نام اثر لیان موریارتی است. فصل اول این سریل به کارگردانی ژان-مارک ولی و نویسندگی دیوید ای کلی در سال 2017 بر روی آنتن شبکه HBO رفت و توانست در همان فصل اول توجه ها را به خود جلب کند و در مراسم ها نیز موفق ظاهر شود. Big Little Lies توانست در 9 شاخه در امی نامزد شود که در نهایت برنده پنج بخش شد. این مجموعه تلویزیونی همچنین توانست در مراسم مراسم گلدن گلوب 2018 نیز حسابی خوش بدرخشد تا با یکی از بهترین و موفق‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی چند سال اخیر مواجه باشیم. 

بعد از موفقیت های فصل اول شاهد اعلام تمدید این سریال برای فصل دوم بودیم. ماه گذشته اولین تریلر رسمی فصل دوم منتشر شد که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی این فصل بودیم. حال در تازه ترین اخبار تریلر کاملی از فصل دوم منتشر شده که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید:

[videoStart_12549_videoEnd]

ریس ویترسپون در نقش مدلین مک‌کنزی، نیکول کیدمن در نقش سلست رایت، شیلین وودلی در نقش جین چپمن، مریل استریپ در نقش مری لوئیز رایت، لورا درن در نقش رناتا کلین، ادام اسکات در نقش اد مک‌کنزی، زوئی کراویتز در نقش بانی کارلسون، کاترین نیوتون در نقش ابیگیل کارلسون، رابین ویگرت در نقش دکتر آماندا رایسمن، سارا سوکولویچ در نقش توری باچمن، مرین دانجی در نقش کاراگاه آدرین کوئینلن، کریستال فاکس در نقش الیزابت هاوارد و مو مک‌ریدر نقش مایکل پرکینس، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Big Little Lies حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

فصل دوم سریال Big Little Lies قرار است در تاریخ  9 ژوئن 2019 (19 خرداد 1398) آغاز شود، دوشنبه‌ ها می‌ توانیم به تماشای این ساخته HBO بنشینیم. درست پس از پایان سریال Game of Thrones این شبکه قصد دارد یکی دیگر از مجموعه‌ های محبوب خود را روی آنتن ببرد تا بهار/تابستان فوق‌العاده‌ای را برای بینندگانش رقم بزند.

دیدگاه شما