فیلم «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی رکورد فروش افتتاحیه ایران را شکست

براساس تازه ترین گزارش فروش سینمای ایران، فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی در هفته اول اکرانش توانسته رکورد فروش افتتاحیه سینمای ایران را که پیش از این در اختیار هزارپا بود را بشکند.

طبق تازه ترین گزارش فروش سینمای ایران، جدیدترین ساخته کمال تبریزی توانسته فروش بسیار خوبی در هفته اول اکرانش داشته باشد و رکورد جدیدی ثبت کند. این فیلم که در آن بازیگران معروف زیادی ایفای نقش دارند، در 15 خرداد اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرده است، و در روز اول اکران، رکورد فروش یک‌روزه سینمای ایران را شکسته است. حال که سه روز از اکران این فیلم گذشته است، رکورد افتتاحیه را نیز ازان خود کرده است. این فیلم در سه روز اکران توانسته یک میلیارد و 834 میلیون تومان بفروشد و 126 هزار مخاطب جذب کند. فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» با این فروش رکورد فیلم هزارپا را که در 3 روز نخست اکرانش با 125 هزار مخاطب به فروشی معادل یک میلیارد و 512 میلیون تومان دست پیدا کرد را شکست. 

به احتمالا زیاد فیلم جدید کمال تبریزی پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شود. در فیلم «ما همه با هستیم» بازیگرانی چون مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی‌نیا، شیرین آقا کاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح‌اللهی، شیوا بلوچی و دانیال کاظمی ایفای نقش دارند.

دیدگاه شما

۲دیدگاه ارسال شده
sh
sh
یک سال پیش

یعنی اشغال ترین فیلمی که دیدم همین بود

|
ایمان
ایمان
یک سال پیش

واقعا

|