گری اولدمن دوباره در نقش چرچیل بازی خواهد کرد

در اخباری که به تازگی منتشر شده است، گری اولدمن گفته که قرار است مجددا نقش وینستون چرچیل را ایفا کند. او اولین بار در فیلم سینمایی Darkest Hour (تاریک‌ ترین لحظات) نقش این شخصیت مهم تاریخ را ایفا کرده بود. در ادامه با ما همراه باشید. 

گری اولدمن که به خاطر بازی در نقش وینستون چرچیل در فیلم «تاریک‌ ترین لحظات» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شده بود، حالا قرار است مجددا در نقش چرچیل ایفای نقش داشته باشد. به نقل از تلگراف گری اولدمن در گفتگو با «برنامه امروز» رادیو بریتانیا اعلام کرد که دوباره می خواهد نقش وینستون چرچیل را بازی کند. او که اکنون 60 سال دارد و در فیلمهای زیادی ایفای نقش داشته است، گفت:

من فقط به ظاهر این کاراکتر پرداختم و به عمق آن وارد نشدم و فکر می کنم باید فصل دیگری داشته باشیم.

او در ادامه صحبت هایش گفت که هم اکنون به همراه راندولف چرچیل نوه بزرگ وینستون چرچیل روی اقتباس داستان کوتاه «رویا» نوشته وینستون چرچیل نخست وزیر سابق بریتانیا کار می کند. 

در داستان کوتاه «رویا» که در سال 1947 می گذرد، وینستون چرچیل که به صورت آماتور نقاشی می کند در حین کار روی پرتره نقاشی پدر درگذشته اش لرد راندولف چرچیل، روح وی را ملاقات می کند. اولدمن تاکید کرد که این اثر ممکن است یک فیلم یا یک کار تلویزیونی شود. او همچنین گفت که دوست دارد نقش راندولف چرچیل، پدر وینستون را ساموئل وست همبازیش در فیلم «تاریک‌ ترین لحظات» ایفا کند. لازم به ذکر است که برای دانلود جدیدترین فیلم های روز جهان می توانید به بخش دانلود فیلم سینمایی بروید. 

دیدگاه شما