فیلمبرداری فیلم سینمایی جیمز باند 25 متوقف شد

براساس تازه ترین اخبار فیلمبرداری فیلم James Bond 25 (جیمز باند 25) به دلیل مصدومیت دنیل کریگ، بازیگر نقش جیمز باند متوقف شد. برای ادامه این خبر با ما همراه باشید.

طبق تازه ترین اخبار، فیلمبرداری فیلم James Bond 25 (جیمز باند 25) به کارگردانی کری فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga) متوقف شده است. حدودا از دو هفته پیش بود که فیلمبرداری فیلم جیمز باند 25 در جامائیکا آغاز شد و تصاویری نیز از پشت صحنه این فیلم با حضور دنیل کریگ منتشر شد. حال طبق خبری که منتشر شده فیلمبرداری و تولید جیمز باند جدید به دلیل حادثه ای که برای دنیل کریگ بر سر صحنه اتفاق افتاده، متوقف شده است. 

طبق خبری که روزنامه انگلیسی The Sun منتشر کرده، دنیل کریگ هفته گذشته در پشت صحنه فیلمبرداری فیلم در جامائیکا دچار حادثه و مصدومیت شده و برای درمان به آمریکا منتقل شده است. این روزنامه می‌گوید که از یک منبع ناشناس شنیده که کریگ در یکی از آخرین صحنه‌های فیلمبرداری قسمت جدید فیلم James Bond (جیمز باند) در جامائیکا و زمانی که به سرعت در حال دویدن بوده، کاملا ناشیانه سقوط کرده و مصدوم شده و او درد زیادی از ناحیه مچ پا داشته است.

در حال حاضر فیلمبرداری و تولید فیلم جیمز باند 25 تعطیل شده و تا زمان نامشخصی عقب افتاده و هنوز زمان مشخصی برای از سرگیری آن اعلام نشده است. دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ، بیلی مگنوسن و دالی بن صلاح، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت جدید فیلم James Bond حضور دارند. فیلم James Bond 25 قرار است در تاریخ 8 آوریل 2020 (20 فروردین 1399) اکران شود.

دیدگاه شما