ویروس کرونا تاریخ اکران قسمت چهارم فیلم جان ویک را نیز تغییر داد

تنها یک روز پس از آنکه اخباری از تغییر احتمالی تاریخ اکران John wick 4 منتشر شد، استودیو فیلم‌سازی Lionsgate تاریخ جدید این فیلم را اعلام کرد.ویروس کرونا تاثیرات زیادی بر صنعت فیلم‌سازی هالیوود گذاشته است. از اثرات کوتاه مدت آن می‌توان به طولانی شدن مراحل تولید فیلم‌ها به جهت پیروی از قوانین قرنطینه‌های خانگی و دولتی اشاره کرد. فیلم john wick 4 نیز متعاقباً درگیر چنین مسائلی شد. دیروز استودیو فیلم‌سازی Lionsgate به‌طور رسمی اعلام کرد که تاریخ اکران John wick 4 تغییر کرده است.

ویروس کرونا تاریخ اکران قسمت چهارم فیلم جان ویک را نیز تغییر داد
چهارمین دنباله از سری فیلم‌های محبوب و پرفروش جان ویک با بازی کیانو ریوز (keanu reeves) قرار است در تاریخ 27 می 2022 (1 خرداد 1401) اکران شود. تاریخ قبلی اکران فیلم 21 می 2021 (25  اردیبهشت 1400) بوده است. در واقع اکران این فیلم اکشن تقریباً یک سال به تعویق افتاده است.
فیلم John wick 4 در زمان اکران با عنوان اکشن-فانتزی Dungeons & Dragons ساخته کمپانی برادران وارنر و یک لایو اکشن بدون نام از کمپانی دیزنی رقابت خواهد کرد.جان ویک 4 توسط چاد استالسکی (Chad Stahelski) کارگردان سه قسمت قبل این فیلم کارگردانی خواهد شد. این کارگردان  به تازگی تایید کرد که ریوز تنها 4 هفته با آغاز فیلمبرداری Matrix 4 فاصله داشت که شیوع ویروس کرونا، اکثر پروژه‌های هالیوود را مجبور به توقف و اتمام موقت کرد. طبق قراردادی که کیانو ریوز برای فیلم ماتریکس 4 دارد، وی باید قبل از آغاز فیلم‌برداری John wick 4، تعهد خود را به دنباله چهارم از سری فیلم‌های ماتریکس تکمیل کند.فیلم جان ویک 4 به شکلی تصادفی در ابتدا قرار بود همراه با ماتریکس 4 و در یک روز به اکران عمومی در آید. روزی که از سوی طرفداران ریوز روز کیانو یا Keanu Day لقب گرفته بود. اکنون با جابجایی تاریخ اکران John wick 4 ، شاید باید امیدوارم باشیم که اکران ماتریکس 4 هم به 27می 2022(1 خرداد 1401 ) منتقل شود تا Keanu Day همچنان باقی بماند.تا کنون که هیچگونه خبری در این باره منتشر نبوده برای همین هم باید منتظر باشیم تا ببینیم تصمیم سازندگان در این باره چگونه است.

دیدگاه شما