استیون اسپیلبرگ سریالی خواهد ساخت که فقط شب ها می توانید آن را تماشا کنید!

طبق تازه ترین اخبار استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) قصد ساختن سریالی ترسناک را دارد که فقط در شب می توانید آن را تماشا کنید. این سریال ترسناک مختص گوشی های هوشمند ساخته می شود. در ادامه این خبر با ما همراه باشید.

بر اساس اخباری که به تازگی منتشر شده استیون اسپیلبرگ در حال نوشتن سریالی ترسناک مختص تماشا در گوشی‌های هوشمند برای کمپانی رسانه‌ای «Quibi» است. جفری کاتزنبرگ (Jeffrey Katzenberg) تهیه‌ کننده که در جشنواره Banff World Media Festival (بانف ورلد میدیا) در کانادا شرکت کرده بود در پاسخ به برنامه‌ های آینده خود در رسانه کوییبی فاش کرد اسپیلبرگ در حال نوشتن سریالی برای تماشا در گوشی‌های هوشمند است که فقط شب‌ها می‌ توان آن را دید. او گفت:

استیون اسپیلبرگ هم آمد و گفت یک داستان خیلی ترسناک دارم و می‌ خواهم درستش کنم. او خودش فیلمنامه این سریال را می‌نویسد و معمولاً او چیزی نمی‌نویسد مگر آنکه داستانی جالب باشد.

طبق گفته کاتزنبرگ تا به الان اسپیلبرگ 5 یا 6 اپیزود از این سریال 12 قسمتی را نوشته است. از این سریال به عنوان «پس از تاریکی اسپیلبرگ» یاد شده و این در حالی است که اسپیلبرگ همچنین در حال تکمیل و بازسازی سریال «داستان‌های شگفت‌انگیز» هم هست که برنامه دیگری برای تی‌وی پلاس اپل خواهد بود.

نکته جالبی در سریال جدید اسپیلبرگ وجود دارد، او درخواستی غیرمعمولی دارد که طبق آن تماشاگران تنها در نیمه شب این سریال را تماشا کنند. کاتزنبرگ با کمک مهندسانش تلاش دارد تا این ایده را عملی کند. نتیجه این چالش این بوده که یک ساعت روی صفحه ظاهر می‌شود و با دیدن آن برنامه در دسترس خواهد بود و زمانی که سپیده بزند و صبح شود، ساعت دوباره ظاهر می‌شود و برنامه تا شب بعد از دسترس خارج می‌شود. به جز اسپیلبرگ تاکنون استیون سودربرگ، گی‌یرمو دل تورو، سم ریمی، کاترین هاردویک، آن کندریک، داگ لیمن، لارنس فیش‌برن و آنتوان فوکوآ از جمله چهره‌های سرشناسی هستند که با کوییبی همکاری کرده‌ اند.

دیدگاه شما

۲دیدگاه ارسال شده
atousa
atousa
یک سال پیش

با سلام یعنی وقتی سریال بیاد هیچگونه راهی بجز آن لاین نگاه کردن ان نیست؟؟؟؟آیا فقط برای گوشیها ی اپل قابل پخش خواهد بود؟

|
Amin
Amin
مدیر کل
یک سال پیش

هنوز مشخص نیست دوست عزیز

|