فیلم لایو اکشن The Lion King نمرات بسیار پایینی دریافت کرد!

برخلاف انتظارات فیلم سینمایی The Lion King (شیر شاه) نتوانست نظر منتقدان را جلب کند و چند روز مانده به اکران نمرات بسیار پایینی دریافت کرد. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید چند روز دیگر فیلم لایو اکشن شیر شاه (The Lion King) اکران خود را در آمریکا و دیگر کشورها آغاز خواهد کرد و پیش بینی هایی که در خصوص فروش این فیلم شده است، نشان از افتتاحیه ای 150 میلیون دلاری دارد. این فیلم لایو اکشن که توسط کمپانی دیزنی ساخته شده است نسخه جدیدی از انیمیشن شیرشاه محصول سال 1994 است. انیمیشن شیرشاه در زمان خودش توانسته بود نمرات بسیار درخشانی از منتقدان دریافت کند و فروش بسیار خوبی نیز در گیشه ها داشته باشد. اما حال طبق گزارشی که منتشر شده، بنظر می رسد که نسخه جدید آن بر خلاف انتظارات بی نقص نبوده است و نمرات بسیار پایینی دریافت کرده است.

منتقد هالیوود ریپورتر درباره «شیرشاه» نوشته است که همه چیز در این فیلم بسیار آرام و اهلی ساخته شده و این فیلم را قابل پیش بینی می‌کند. در این فیلم دو ساعته هیچ شگفتی سازی برای مخاطب در نظر گرفته نشده است اما با این حال معتقد است که مورد استقبال مخاطبان قرار خواهد گرفت. منتقد ورایتی نیز این انیمیشن را شگفت انگیز و غیر قابل انکار ولی کاملا محافظه کارنامه خواند. 

شیر شاه تا کنون در حالی از سایت مردمی IMDb امتیاز 5.3 از 10 و از نگاه سایت راتن تومیتو نیز امتیاز 60 از صد را دریافت کرد که برای این انیمیشن نمرات بالاتری پیش بینی شده بود. «شیر شاه» اکران بین المللی خود را روز جمعه از کشور چین آغاز کرد و تا میانه‌های هفته آینده نیز در گیشه کشور‌های دیگر نیز پخش خواهد شد. نسخه اصلی این انیمیشن 968 میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروش داشت.

دونالد گلاور در نقش سیمبا، جیمز ارل جونز در نقش پادشاه موفاسا، چویتل اجیوفور در نقش اسکار، بیانسه در نقش نالا، سث روگن در نقش پومبا، جان الیور در نقش زازو، بیلی ایکنر در نقش تیمون، الفری وودارد در نقش سارابی (مادر سیمبا)، جان کانی در نقش رافیکی، فلورنس کازومبا در نقش شنزی، اریک آندره در نقش عزیزی، کیگان-مایکل کی در نقش کماری، جی‌دی مک‌کرری در نقش کودکی سیمبا و شهدی رایت جوزف در نقش کودکی نالا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Lion King به‌عنوان صداپیشه حضور دارند. فیلم سینمایی The Lion King قرار است در تاریخ 19 جولای 2019 (28 تیر 1398)‌ اکران شود.

دیدگاه شما