احتمال لغو شدن جشن خانه سینما هدف از این کار کمک به معیشت اعضا به جای صرف هزینه برای جشن

احتمال لغو شدن جشن خانه سینما هدف از این کار کمک به معیشت اعضا به جای صرف هزینه برای جشن،همایون اسعدیان رئیس خانه سینما درباره برگزاری جشن خانه سینما  گفت: «هنوز فرصت گفت‌وگوی هیئت مدیره خانه سینما با هیئت مدیره آکادمی جشن خانه سینما فراهم نشده است. قطعا طی روزهای آینده صحبت‌های بیشتری خواهیم داشت،اما تا کنون نظر همه در هیئت مدیره خانه سینما این است که در شرایط اقتصادی فعلی، این نوع هزینه‌ها را صلاح نمی‌دانیم و فکر می‌کنیم اگر بودجه‌‌ ای هم برای این کار وجود دارد، ترجیح می‌دهیم جدا از کمک‌هایی که گرفته شده، چنین بودجه‌‌ای را به بهبود معیشت اعضا اختصاص بدهیم»

احتمال لغو شدن جشن خانه سینما

رئیس خانه سینما همچنین گفت: «اولویت ما در حال حاضر این است که به نیازمندی‌های اعضای خانه سینما بپردازیم و فکر می‌کنم به لحاظ روحی و روانی جامعه هم، به جهت شرایط اقتصادی موجود برگزاری چنین جشنی به شیوه سال‌های گذشته خیلی عمل مطلوبی نیست. در همین خصوص به صنوف دیگر هم اعلام کردیم امسال برای جشن‌های مستقل بودجه‌‌ای اختصاص داده نخواهد شد،با این حال، ممکن است امسال جشن بزرگ خانه سینما با تغییر و تحولاتی در شیوه برگزاری همراه باشد. از طرفی مشخص نیست طی ماه‌های آینده شرایط کشور به لحاظ ماندگاری و گستردگی ویروس کرونا در چه مرحله‌‌ای خواهد بود. بنابراین نیاز است با دوستان در آکادمی جشن خانه سینما هم مذاکراتی داشته باشیم و شاید این دوستان در زمان برگزاری جشن بزرگ سینمای ایران، به صورت نمادین برای پاسداشت روز ملی سینما با کمترین هزینه ممکن به یک طرح برسند و به ما پیشنهاد بدهند»

نظر شما در این مورد چیست؟آیا این تصمیم ها درست است و یا صرفا هدف و افکار دیگری لازم است،لطفا افکارو نظرات خود را با ما در این باره در میان بگذارید.

دیدگاه شما