جدید ترین اخبار سینما/ از بازی کوین هارت در فیلمی جدی تا بازی ان هتوی در فیلم The Witches

در این پست نگاهی خواهیم داشت به جدیدترین اخبار سینما، از بازی کوین هارت در فیلمی جدی تا بازی ان هتوی در فیلم The Witches، با ما همراه باشید. 

کوین هارت

در جدیدترین اخبار سینمای هالیوود، «کوین هارت» بازیگر فیلم هایی چون فیلم Night School، فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle و فیلم Get Hard قرار است در فیلم «پدری» نقشی جدی را بر عهده داشته باشد. هارت بیشتر در فیلم های کمدی ابفای نقش می کند و کمتر به سراغ نقش های جدی می رود. با این حال باید دید که او چگونه این نقش را ایفا خواهد کرد.

این فیلم با اقتباس از کتاب پرفروش «دو بوسه برای مدی: خاطره‌ای از خسران و عشق» نوشته «مت لوگلین» ساخته می‌شود. داستان فیلم در مورد مرد زن مرده‌ای است که باید دخترش را پس از مرگ همسرش بزرگ کند. «پل ویتز» کارگردانی این فیلم را برعهده دارد. هارت هم اکنون مشغول بازی در قسمت جدید «جومانجی» است و بعد از فیلمبرداری این فیلم بازی در فیلم پدری را آغاز می کند. 

ان هتوی (Anne Hathaway)

در خبری دیگر ان هتوی (Anne Hathaway) به جمع بازیگران فیلم The Witches پیوسته است. بر اساس خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، هتوی به عنوان اولین بازیگر فیلم جدید رابرت زمکیس انتخاب شده است. فیلم The Witches بر اساس رمانی با همین نام اثر رولد دال ساخته میشود. رابرت زمکیس کارگردان این فیلم ساخت فیلم هایی چون فیلم Forrest Gump (فارست گامپ)، فیلم Cast Away (دورافتاده) و فیلم Flight (پرواز) را در کارنامه هنری خود دارد. 

هتوی قرار است نقش جادوگر اعظم را در بازسازی فیلم The Witches بازی کند که در واقع شخصیت شرور و منفی اصلی این فیلم خواهد بود. علاوه بر کارگردانی،‌ زمکیس وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Witches را بر عهده خواهد داشت و همچنین او به‌همراه جک راپکه که در فیلم‌های بسیاری با یکدیگر همکاری کرده بودند، به‌عنوان تهیه کننده نیز در این پروژه حضور دارد. هنوز تاریخی برای اکران فیلم The Witches اعلام نشده است و انتظار می‌رود که فیلمبرداری و تولید این فیلم در طول سال ۲۰۱۹ آغاز شود.

دیدگاه شما

۱دیدگاه ارسال شده
استنلی کوبریک
استنلی کوبریک
2 سال پیش

سلام... در فیلم the witcher هنری کویل هم بازی میکند

|