دانلود فیلم Iron Man 2008
10/8
users 804274
ماجراجوییعلمی - تخیلیاکشن مدت زمان : 126 دقیقه

تونی استارک، یک نابغه و مهندسی دخترباز، کسی که شرکت استارک را از پدرش به ارث برده است به همراه دوست خود کلنل جیمز رودس برای نمایش موشک جدید خود با نام «جریکو» به مناطق جنگی در افغانستان سفر می‌کند. استارک در طی کمینی در راه به شدت زخمی شده و توسط گروهکی تروریستی با نام ده حلقه در غاری زندانی شده و گروگان گرفته می‌شود. یک آهنربای الکتریکی ساخته شده توسط یینسن، هم سلولی استارک، ترکش‌هایی که او را مجروح کرده‌اند را از قلب او دور نگه می‌دارد تا او زنده بماند. فرماندهٔ گروهک ده حلقه رازا به استارک پیشنهاد آزادی در برابر ساخت موشک جریکو برای گروهک می‌دهد، اما تونی و یینسن مطمئنند که رازا بر قول خود وفادار نخواهد ماند…

لینک های دانلود برای ip های خارج از کشور غیر فعال است.

دیدگاه شما

۲ دیدگاه ارسال شده
Barin
Barin
11 ماه پیش

سلام خیلی خوبه که کل فیلم های استودیوی مارول رو دارید من یه سوال در این رابطه داشتم ببخشید فیلم های مارول خیلی پیچیدن برای همینه نباید از اون وسطاش ببینی مثلا از spiderman homecoming باید خط داستانیشو دنبال کنی. پس باید از iron man 1 شروع کنم یعنی به ترتیب سال تولیدشون بعد incrediblehulk بعد iron man 2 یا اینکه باید طبق داستان پیش برم که اول captain marvel the first avenger 2011 را ببینم درواقع این 22 تا فیلم مارول چجوری ببینم که کل داستان رو درست و به ترتیب ببینم هرجا تو این اینترنت سرچ کردم گفتن به تاریخ اکرانشون نباید دید باید از همون captain marvel 2011 شروع کنم نه iron man 2008 میشه لطفا بگید چیکار کنم؟؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید:) بگید که ترتیب دیدنشون چیه ......

|
Alfy
Alfy
مدیر کل
11 ماه پیش

سلام دوست خوبم.این ترتیبی رو که میگم رو باید ببینین تا بهتر لذت ببرین از آثار مارول لینک صفحاتشون رو هم زیر هر فیلم براتون قرار می دم: 1- کاپیتان آمریکا : اولین انتقام گیرنده (Captain America: The First Avenger) http://blaxup.in/movie/captain-america-the-first-avenger-2011-07-19 2- مرد آهنی (Iron Man) http://blaxup.in/movie/1531809441 3- هالک باورنکردنی (The Incredible Hulk) http://blaxup.in/movie/the-incredible-hulk-2008-06-08 4- مرد آهنی 2 (Iron Man 2) http://blaxup.in/movie/1532076911 5- ثور (Thor) http://blaxup.in/movie/thor-2011-05-06 6- انتقام جویان (The Avengers) http://blaxup.in/movie/the-avengers-2012-04-11 7- مرد آهنی 3 (Iron Man 3) http://blaxup.in/movie/iron-man-3-2013-05-03 8- ثور "دنیای تاریک " (Thor: The Dark World) http://blaxup.in/movie/1531558530 9- کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان (Captain America: The Winter Soldier) http://blaxup.in/movie/captain-america-the-winter-soldier-2014-04-04 10- نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) http://blaxup.in/movie/guardians-of-the-galaxy-2014-07-21 12- انتقام جویان : عصر آلترون ها (The Avengers: Age of Ultron) http://blaxup.in/movie/avengers-age-of-ultron-2015-05-01 13- مرد مورچه ایی (Ant-Man) http://blaxup.in/movie/ant-man-2015-07-17 14- کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی (Captain America: Civil War) http://blaxup.in/movie/captain-america-civil-war-2016-04-29 15- دکتر استرنج (Doctor Strange) http://blaxup.in/movie/doctor-strange-2016-10-20 16- مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) http://blaxup.in/movie/spider-man-homecoming-2017-06-28 17- ثور (Thor: Ragnarok) http://blaxup.in/movie/thor-ragnarok-2017-10-10 18- پلنگ سیاه (Black Panther) http://blaxup.in/movie/black-panther-2018-01-29 19- انتقام جویان : جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) http://blaxup.in/movie/avengers-infinity-war-2018-04-23 20- مرد مورچه ایی (Ant-Man and the Wasp) http://blaxup.in/movie/ant-man-and-the-wasp-2018-06-25 21- کاپیتان مارول (Captain Marvel) http://blaxup.in/movie/captain-marvel-2019-03-08

|